Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nadanie Medalu Komisji Edukacji Narodowej Panu Arturowi Pachali
wtorek, 3 września 2019, Rafał Wojtaszak

2 września br. podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Kolniczkach gmina Nowe Miasto n. Wartą nadano Medal Komisji Edukacji Narodowej Panu Arturowi Pachali, który objął również stanowisko dyrektora tamtejszej szkoły. Medal wręczył zastępca Wójta Pan Wiesław Schreiber, Sekretarz Gminy Pani Honorata Nawrocka oraz Kanclerz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium Pan Krzysztof Gawrecki. Nadanie medalu zbiegło się również z jubileuszem 25-lecia pracy nauczycielskiej Pana Artura, który jest także wykładowcą GSW Milenium. Serdecznie gratulujemy.

Co warto studiować? Poznaj nowe specjalności w GSW Milenium
poniedziałek, 2 września 2019, Martyna Drągowska

Pedagogika terapeutyczna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Administracja publiczna czy Prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem – to tylko niektóre z nowych propozycji, jakie będzie można studiować od października w Gnieźnie - w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.

Konferencja "Neurodydaktyka w edukacji i wychowaniu" - 14 IX 2019
niedziela, 1 września 2019, Rafał Wojtaszak

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "NEURODYDAKTYKA w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży", która odbędzie się w sobotę 14 września w siedzibie GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3a w Gnieźnie.

Wykład plenerowy w Latarni na Wenei - 30 sierpnia
piątek, 23 sierpnia 2019, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oraz centrum kulturalne „Latarnia na Wenei” w Gnieźnie zapraszają na wykład plenerowy dr. hab. prof. GSW Milenium Armina Mikosa von Rohrscheidt pt.:  POLSKA „GRA O TRON”, czyli intrygujące dzieje dynastii Piastów (i co z tym dalej zrobić)

Wakacyjny wykład w Latarni na Wenei
wtorek, 20 sierpnia 2019, Martyna Drągowska

W miniony piątek, 16 sierpnia, odbył się drugi wykład plenerowy w centrum kultury „Latarnia na Wenei” nad jeziorem Jelonek w Gnieźnie. Gościem była dr Agata Woźniak, która wygłosiła wykład pt „SZKOŁA DLA RODZICÓW: Bezgraniczna miłość – miłość z granicami. Wakacyjne wyzwania dla rodziców”.

Rozmawialiśmy o tym, jak mądrze wychowywać dzieci, jak skutecznie stawiać granice w relacjach rodzic – dziecko oraz jak reagować w problemowych sytuacjach, z jakimi zmagają się rodzice w czasie letniego, rodzinnego wypoczynku.

GSW Milenium - zmiana godzin otwarcia
piątek, 9 sierpnia 2019, Martyna Drągowska

Informujemy, że w okresie letnim godziny funkcjonowania poszczególnych działów GSW Milenium ulegają zmianie

DZIEKANAT NAUK SPOŁECZNYCH
15 lipca - 30 sierpnia: otwarty w godzinach 7:00-15:00

REKTORAT
12 - 23 sierpnia: nieczynny

Za utrudnienia przepraszamy

Szkoła dla Rodziców w Latarni na Wenei - zapraszamy!
wtorek, 6 sierpnia 2019, Martyna Drągowska

Zapraszamy na wykład plenerowy dr Agaty Woźniak. Spotkanie odbędzie się 16 sierpnia o g.18:00 w centrum kultury "Latarnia na Wenei" nad jeziorem Jelonek w Gnieźnie.

Królewski Festiwal Artystyczny "Gniezno pod żaglami"
poniedziałek, 15 lipca 2019, Martyna Drągowska

W miniony weekend nad gnieźnieńskimi jeziorami Winiary i Jelonek odbyła się iście morska impreza wchodząca w skład Królewskiego Festiwalu Artystycznego, który jest od kilku lat organizowany w pierwszej stolicy.Telekonferencja członków Pracowni Badań Pedagogicznych z kadrą Żytomierskiego Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki na Ukrainie
poniedziałek, 15 lipca 2019, Rafał Wojtaszak

Dnia 25 czerwca 2019 roku w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbyło się spotkanie w formie telekonferencji, dotyczące możliwości rozpoczęcia wspólnego projektu badawczo-naukowego z przedstawicielami kadry Żytomierskiego Uniwersytetu Państwowego im. Iwana Franki na Ukrainie. Wzięli w nim udział członkowie Pracowni Badań Pedagogicznych w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium: dr Sylwia Jabłońska, dr Aneta Kokot i dr Anna Bęczkowska. Żytomierski Uniwersytet Państwowy reprezentowali: dr Tetiana Botsian, dr Wiktor Kyryczenko, dr Natalia Portnitskaya, dr Ksenia Gavrilovska i dr Sergiusz Rudnicki. Spotkanie sprzyjało zapoznaniu się kadry, wymianie doświadczeń oraz zainteresowań naukowych członków grupy.

Wykład dr Pauliny Gołaski w Latarni na Wenei
piątek, 12 lipca 2019, Martyna Drągowska

Słońce, jezioro, łąka i ważne tematy... W wakacje można spotkać nas również w letnim centrum kultury "Latarnia na Wenei" nad jeziorem Jelonek w Gnieźnie. W "tak pięknych okolicznikach przyrody" 11 lipca odbył się plenerowy wykład dr Pauliny Gołaski na temat budowania relacji z osobami z niepełnosprawnością. Wszystkim serdecznie dziękujemy Wam za obecność i już w sierprniu zapraszamy na kolejne spotkania w Latarni.