Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Warsztaty Akademickie w szkołach ponadgimnazjalnych - dzień 1 ZSP nr 4 w Gnieźnie
wtorek, 1 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

1 grudnia 2015 roku Uczelnia w Gnieźnie rozpoczęła cykl Warsztatów Akademickich w szkołach ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez wykładowców GSW Milenium.  Warsztaty rozpoczęły się przedstawieniem oferty edukacyjnej Uczelni, a następnie wykładowcy zaprosili wszystkich uczniów do wzięcia udziału w warsztatach. Młodzi ludzie uczestnicząc w zajęciach przejawiali duże zainteresowanie, chętnie dyskutowali oraz zadawali mnóstwo pytań. 

Zapraszamy kobiety z terenu Gniezna na warsztaty pt. "Bezpieczna na święta"
wtorek, 1 grudnia 2015, Natalia Jędrzejczak

Samorząd Studencki GSW Milenium pragnie zaprosić kobiety z terenu Gniezna i okolic na warsztaty pt. „Bezpieczna na święta”.

Nasza akcja ma na celu uświadomienie zagrożeń czyhających na kobiety, jak również przedstawić jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia.

Warsztaty będą się składać z dwóch bloków:

•cześć wykładowa realizowana przez panią mgr Annę Hedrych-Stanisławską– wykładowcę GSW Milenium

•cześć praktyczna w zakresie samoobrony realizowana będzie przez instruktora z klubu „Walka Gniezno” (prosimy o zaopatrzenie się w strój sportowy)

Zapraszamy wszystkich Studentów i Wykładowców do udziału w zbiórce książek „Podaruj książkę, ulecz duszę” dla gnieźnieńskiego szpitala
poniedziałek, 30 listopada 2015, Anna Woźniakowska

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w porozumieniu z Dyrektorem Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie ogłasza akcję zbierania książek dla gnieźnieńskiego szpitala, gdzie na oddziałach zostaną ustawione regały z literaturą dla dzieci i dorosłych.

Chcemy w ten sposób rozbudzić wśród pacjentów zainteresowanie literaturą i choć w części złagodzić niedogodności związane z pobytem w szpitalu. U dzieci natomiast pragniemy zaszczepić pasję czytania i rozwijania wyobraźni. Przenosząc się w świat baśni będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Koło Naukowe Baby Start Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu zorganizowało Andrzejki w Szkole Podstawowej im. S. Staszica w Morakowie
piątek, 27 listopada 2015, Natalia Jędrzejczak

27  listopada w Szkole Podstawowej im. S. Staszica w Morakowie zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki, zorganizowane przez  Studentki z Koła Naukowego BABY START WZ GSW MILENIUM

Plan zajęć dla specjalności rozpoczynających zajęcia podczas zjazdu 27-29.11.2015
środa, 25 listopada 2015, Joanna Cieślak

Szanowni Państwo, 

W linkach poniżej znajdują się plany zajęć

Pedagogika lecznicza

Pedagogika zabawy z rytmiką

 

Samorząd Studencki zaprasza 21 listopada 2015 roku na spotkanie organizacyjne.
wtorek, 17 listopada 2015, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!

Samorząd Studencki pragnie zaprosić Was na spotkanie organizacyjne, którego celem będzie przedstawienie zestawienia działań na semestr 2015/2016 oraz w ramach debaty porozmawiać o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. 
Szczególnie serdecznie zapraszamy do aktywności w samym Samorządzie Studenckim jak i w Naszych inicjatywach.
Spotkanie odbędzie się 21 listopada w godz. 13:00-13:30 w Auli, budynek B

W imieniu członków Samorządu Studenckiego
Tomasz Chełek
Przewodniczący Samorządu Studenckiego.

 

Międzynarodowy Dzień Studenta
wtorek, 17 listopada 2015, Anna Woźniakowska

Spotkanie Koła Naukowego "Pasjonat" - 15.11.2015r.
poniedziałek, 16 listopada 2015, Natalia Jędrzejczak

W dniu 15 listopada odbyło się spotkanie Koła Naukowego „Pasjonat” prowadzonego przez dr Agatę Woźniak. Temat zebrania: „Doskonalenie warsztatu pracy pedagoga – budowanie procesu pomagania”. Głównym zadaniem było omówienie pracy grupy jako przykładu stosowania metod i techniki pracy grupowej. Na spotkaniu oprócz pracy warsztatowej odbyło się przyjęcie dwóch nowych członkiń koła. Obie osoby przedstawiły się, zgłosiły potrzeby i oczekiwania oraz wypełniły deklaracje.

Zapraszamy na fotorelację 

Kolejni Słuchacze studiów podyplomowych w Gnieźnie rozpoczęło naukę
sobota, 14 listopada 2015, Anna Woźniakowska

W minioną sobotę w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium kolejni Słuchacze rozpoczęli naukę na studiach podyplomowych w Gnieźnie.

Tego dnia ruszyły następujące specjalności:  

geografia,  język polski w szkole, matematyka w szkole, przyroda, technika w szkole, wspieranie rozwoju i edukacja osób ze spektrum autyzmu, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą psychologiczną, historia w szkole, pedagogika zabawy z rytmiką, pedagogika lecznicza i bibliotekoznawstwo z informacją naukową.

Kolejni Słuchacze studiów podyplomowych w Gnieźnie rozpoczęli naukę
sobota, 14 listopada 2015, Anna Woźniakowska

W minioną sobotę w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium kolejni Słuchacze rozpoczęli naukę na studiach podyplomowych w Gnieźnie.

Tego dnia ruszyły następujące specjalności: geografia,  język polski w szkole, matematyka w szkole, przyroda, technika w szkole, wspieranie rozwoju i edukacja osób ze spektrum autyzmu, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą psychologiczną, historia w szkole, pedagogika zabawy z rytmiką, pedagogika lecznicza i bibliotekoznawstwo z informacją naukową.