Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Kolejne spotkanie w ramach "Czwartków biegowych"
czwartek, 18 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Po raz kolejny gościliśmy dziś "Altomowy czwartek". Udział w dzisiejszym treningu wzięła rekordowa liczba dwudziestu dwóch uczestników i uczestniczek. Zadanie dzisiaj było "wyjątkowo" proste: 22 stacje w trzech powtórzeniach. Ćwiczenia dały się ostro we znaki wszystkim uczestnikom. Po zakończonym treningu kilkoro z uczestników udało się jeszcze na około 10-kilometrowe rozbieganie.

Zapraszamy na fotorelację

Kolejny trening z cyklu "Czwartki Biegowe" już 18.02.2016 roku
środa, 17 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny trening z cyklu „Czwartki Biegowe”, który odbędzie się 18 lutego 2016 roku o godz. 18:00 w auli Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, ul. Pstrowskiego 3a, budynek B.
W programie trening obwodowy + OWB1.

Prosimy o zabranie zmiennego obuwia sportowego. 

GSW Milenium na I Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych w Strzałkowie
środa, 17 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uczestniczyła w I Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych, które odbyły się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie.
Głównym celem spotkania było przedstawienie ofert edukacyjnych szkół wyższych uczniom z klas maturalnych.

Zmiany funkcjonowania Biblioteki w GSW MIlenium
wtorek, 16 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 1/2016 z dnia 14 stycznia 2016 roku
Biblioteka od semestru letniego roku akademickiego 2015/2016
będzie czynna w niedziele podczas zjazdów WNS.
Godziny otwarcia: 8:30-14:00.

Bal Połowinkowy GSW Milenium - rocznik 2014/2015
sobota, 13 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 13 lutego 2016r. w „Zajeździe Bratanki” w Mieścisku odbył się bal połowinkowy studentów GSW Milenium - rocznika 2014/2015. W balu wzięli udział studenci kierunków pedagogika i zarządzanie Wydziału Nauk Społecznych w Gnieźnie oraz kierunku zarządzanie Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu. Gości witali przedstawiciele samorządu studenckiego, którzy wskazywali miejsca, jak również informowali o planie i przebiegu połowinek. Bal rozpoczął koncert orkiestry dętej z Mieściska, poprzedzony krótkimi wystąpieniami dr Magdaleny Jałowiec - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu oraz przedstawicieli samorządu studenckiego. Po części oficjalnej, brać studencka przystąpiła do szalonej i niezwykle energicznej zabawy, która twała do wczesnego ranka dnia następnego. 

SPOTKANIE NOWOROCZNE Dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych - 10.02.2016.
środa, 10 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 10.02.2016 roku w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyło się SPOTKANIE NOWOROCZNE, na które zostali zaproszeni dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z Gniezna, Witkowa, Trzemeszna oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie mgr  inż. Jerzy P. Lubbe.

Walentynkowe warsztaty w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Łopiennie
wtorek, 9 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 9 lutego 2016 studentka z Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat przybyła do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Oprócz wizyt towarzyskich w pokojach podopiecznych DPS-u przygotowane i zrealizowane zostały  celowe, polisensoryczne działania rehabilitacyjne o charakterze plastycznym, które odgrywają  znaczącą rolę w procesie  terapeutycznym i  prowadzą do usprawnienia i kompensacji zaburzonych funkcji organizmu pensjonariuszek Domu. 

Koło Naukowo-Samokształceniowe "Pasjonat" na spotkaniu pt. "Emocje"
sobota, 6 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Spotkanie Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”  w dniu 06.02.2016r. w GSW Milenium rozpoczęło się zebraniem oczekiwań i nadziei Uczestniczek „Pasjonata”.

Dr Woźniak zebrała oczekiwania i pogrupowała je na trzy kategorie:

  1. Pytania o rozwiązania dotyczące procesu grupowego
  2. Pytania o przypadki budowania współpracy z rodzicami
  3. Yalom, film- pod komentarzem

Podczas zajęć rozłożone zostały karty z twarzami różnych osób, które przedstawiały różnego rodzaju emocje. Uczestniczki miały za zadanie wybrać kilka kart oznaczających Ich emocje na ten dzisiejszy temat. Następnie w parach zadaniem było opowiedzieć , wymienić się zdaniami. 

Warsztaty plastyczne - kolaż „Lwy” w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Łopiennie
piątek, 5 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 5 lutego 2016 r. studentka Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat"  odwiedziła  Dom Pomocy Społecznej w Łopiennie. W ramach  wizyty odbyły się:

1.Spotkania w pokojach pensjonariuszek, gdzie podczas swobodnych rozmów podopieczne opowiadały studentce o sobie, o tym, co lubią robić, co je interesuje. Przedstawiały również swoje współlokatorki oraz pokazały swoje albumy ze zdjęciami rodzinnymi. Spotkanie sprzyjało nawiązaniu głębszych relacji z pensjonariuszkami Domu.

2.Warsztaty plastyczne – kolaż „Lwy”

Kurs doskonalący - Zjawisko mobbingu w klasie szkolnej - profilaktyka i drogi wyjścia
piątek, 5 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Kurs doskonalący - Zjawisko mobbingu w klasie szkolnej - profilaktyka i drogi wyjścia